Fotografovanie a tvorba videí tu s nami bola stále. Niekedy ako koníček, niekedy ako súčasť väčšieho projektu pod hlavičkou agentúry Trendis. S pribúdajúcimi klientmi a produkčnou prácou sme cítili potrebu pomenovať to, čo robíme, vystúpiť z tieňa doplnkových služieb a ponúknuť kvalitnú tvorbu ako samostatný produkt. Tu vznikol príbeh Lightwell, produkčnej agentúry so silným marketingovým zázemím. Hoci sme srdcom stále Trendis, naše služby prezentujeme samostatne.

Od improvizovaného štúdia po profi produkciu

Kreatívne nápady a požiadavky klienta sme premieňali na realitu v improvizovanom štúdiu. S novými výzvami pribúdala profesionálna technika a skúsenosti. A kým sa Trendis profiloval ako kreatívna agentúra, my sme sa chceli mediálnym online priestorom viac prezentovať ako produkčná agentúra.

V čom je Lightwell iný?

Prácou pre kreatívnu agentúru si človek osvojí zvyky a získa široký záber skúsenosti. Naše sú založené na dlhoročných skúsenostiach z marketingu. Každé video a fotografia stojí na kreatívnej stratégii, vďaka ktorej plní ciele klienta. Z vizuálne atraktívnych výstupov sa u nás stávajú efektívne reklamy, ktoré plnia ciele klientov.

Na čom si zakladáme?

Naše základy stoja na 6 prikázaniach. Lightwell je tu pre vás, keď potrebujete vytvoriť niečo pekné, splniť ciele, posilniť značku, rozprávať príbeh, priniesť inováciu a podporiť unikátnosť.

1. Tvoriť pekné veci

Vizuálna atraktivita a nápaditosť našich výstupov je pre nás kľúčová. Pekné veci pre nás neznamenajú len vizuálne spracovanie, ale tiež použitie peknej myšlienky a slov, ktoré spoločne vytvárajú kreatívny výstup. Preto si vždy dávame záležať na kvalitnom a kreatívnom spracovaní fotografií, videí aj animácií.

2. Plniť marketingové ciele

Každý cieľ si vyžaduje jedinečný prístup produkčného tímu. Pri práci na projektoch preto vždy zohľadňujeme ciele, ktoré si klient stanovil a celú tvorbu prispôsobujeme tomu, aby sa naplnili. Nech je váš cieľ akýkoľvek, na nás sa môžete pri jeho dosahovaní spoľahnúť.

3. Posilňovať predaje

Všetci predajcovia túžia po tom, aby sa ich produkty predávali čo najlepšie. V Lightwell sme našli recept, ako na to. Našim klientom sme ho už prezradili a vďaka nemu, sme im pomohli posilniť predaje a dostať ich bližšie k ľuďom.

4. Prinášať inovatívne techniky

Zlepšovať sa a inovovať máme vo svojej DNA. Každý projekt je pre nás výzvou, kde môžeme využiť nové inovatívne techniky a spôsoby tvorby. Ak hľadáte niečo iné, ste na správnom mieste.

5. Rozprávať príbeh

Každá značka má príbeh. Problémom však býva nájsť spôsob, ako ho povedať. V Lightwell rozprávame príbehy prostredníctvom šošovky objektívu. Zachytávame momenty, ľudí a veci, ktoré sú jeho súčasťou a prinášame ho pred publikum.

6. Podporovať unikátnosť

V Lightwell podporujeme vašu unikátnosť. Každý projekt, na ktorom pracujeme, v sebe nesie vlastnú originalitu a to, čím je značka unikátna. S nami sa o vašej jedinečnosti dozvedia všetci.

Potrebujete pre svoju firmu video, fotografie, obsah na sociálne siete či reklamné formáty? Radi vám pomôžeme zažiariť. Napíšte nám na info@lightwell.sk, alebo zatelefonujte na +421 947 900 550.