Byty PINIA predstavujú nadčasové rezidenčné bývanie v Martine, ktoré splní podmienky aj toho najnáročnejšieho kupcu. V Lightwell vieme, že dobrá prezentácia spočíva v detailoch, ktoré spoločne tvoria úspešný finálny výsledok. Preto sme všetky naše skúsenosti aplikovali do praxe a pre developerský projekt PINIA vytvorili jedinečný videomarketing a obsah na sociálne siete.


V spolupráci s kreatívnou agentúrou Trendis sme mali jedinečnú možnosť podieľať sa na zachytení všetkých výhod bývania v tomto projekte. Hneď po tom, ako v Trendise postavili základy vizuálnej komunikácie, webovú stránku a všetky potrebné tlačové materiály, sme sa my pustili do vizuálnej prezentácie projektu PINIA my. Usilovne sme pracovali na natáčaní videí, fotografovaní a tvorbe reklamných spotov. Poďte sa nami pozrieť na výsledky našej práce.


Videomarketing pre projekt PINIA

V Lightwell tvoríme videá, ktoré prenesú zákazníka na miesto diania a povedia mu všetko, čo potrebuje vedieť. Inak tomu nebolo ani pri projekte PINIA. Postarali sme sa o to, aby výsledok splnil všetky požiadavky klienta od produkcie, cez voiceover až po samotnú postprodukciu.

Video z interiéru vzorového bytu

Podstatnou súčasťou videí pre projekt PINIA sú zábery zo vzorového bytu. V Lightwell sme sa pokúsili zachytiť každý detail tak, aby vzbudil u zákazníka záujem a presvedčil ho o modernom bývaní, projekt poskytuje. Video má za cieľ lepšie prezentovať atraktívny interiér a jeho možnosti potenciálnemu kupcovi. Záujemca sa môže prostredníctvom záberov preniesť priamo do vzorového bytu a prezrieť si ju aj z cez obrazovku svojho mobilu či laptopu.

Video, ktoré vizualizuje exteriér projektu PINIA

Druhým videom je video s vizualizáciou exteriéru celého projektu. Pretože sa projekt dokončí až v roku 2023, bolo potrebné prezentovať jeho finálnu podobu. Dali sme dokopy dodané vizualizácie z okolia projektu a vytvorili video, prostredníctvom ktorého sa môžu zákazníci preniesť do blízkej budúcnosti a obzrieť si projekt aj zvonku.

Kúpa nehnuteľnosti v PINII je zážitkom

Premýšľali sme, ako ukázať zákazníkom, že výber bývania v PINII je zážitok sám o sebe. Video, ktoré sme vytvorili, zachytáva celý proces od začiatku až do konca. Zákazníci majú možnosť zistiť, čo ich čaká a aké výhody prináša bývanie v projekte, ktorý predstavuje novú dimenziu bývania.

Predstavenie virtuálnej reality

Projekt Pinia ponúka zákazníkom možnosť nazrieť do ich budúceho bývania prostredníctvom virtuálnej reality. Cieľom tohto videa je ukázať inovatívne možnosti, ktoré vás pri výbere svojho domova v PINII čakajú.

Foto obsah na sociálne siete

Základom dobrej prezentácie na sociálnych sieťach sú kvalitné fotografie. Zadaním bolo zachytiť atmosféru bývania a detaily, ktoré ho robia jedinečným. Každá fotka pomáha prezentovať nehnuteľnosť zákazníkom z inej perspektívy. Konečným výsledkom sú vkusné fotografie použité v komunikácii na sociálnych sieťach @byty_pinia.

Reklamné spoty pre PINIU

Zviditeľniť projekt v mori mnohých ďalších je výzva. My sme ju však zvládli. Pre PINIU sme natočili zábery a následne ich použili v reklamnom spote spolu s prvkami z navrhnutej vizuálnej identity. Vďaka tomu sme budovali povedomie, ktoré je pre predaj nehnuteľností mimoriadne dôležité a správnym nasadením videí do online priestoru zabezpečili, že sa správa dostane k svojmu cieľovému publiku.
Výsledkom tejto spolupráce je úspešná marketingová komunikácia, ktorej kraľuje video obsah.

Hľadáte aj vy kreatívne riešenie, ktoré vám zvýši predaje alebo odprezentuje vašu značku? V Lightwell vám pomôžeme s natočením videí, tvorbou fotografií aj reklamných spotov, ktoré naštartujú váš biznis. Kontaktujte nás a spojte s nami sily na ceste za úspešným video marketingom.